Przejdź do strony: O firmie
Przejdź do strony: Misja i wizja
Przejdź do strony: Nasze Dealerstwa
Przejdź do strony: Sprzedaż flotowa
Przejdź do strony: PGArt - Centrum napraw powypadkowych

Kariera

PGA Polska to grupa dealerska należąca do francuskiej grupy kapitałowej PGA Motors.
W ramach grupy PGA Polska zatrudniamy pracowników w firmach: Bawaria Motors Sp. z o.o. dealerstwa marek BMW i Mini, MB Motors Sp. z o.o. dealerstwa marki Mercedes-Benz, Lion Motors Sp. z o.o. dealerstwa marki Peugeot, Bohemia Motors Sp. z o.o. dealerstwo marki Skoda oraz CityMotors dealerstwo marki Volkswagen i Volkswagen Użytkowe. Dziś dealerstwa należące do grupy PGA Polska zatrudniają łącznie ponad 800 pracowników.

Oferujemy pracę specjalistom z wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiednimi predyspozycjami, rekrutujemy też młodych pracowników, którzy są ambitni, pracowici, gotowi do nauki i rozwoju. Jako pracodawca zapewniamy odpowiednie warunki pracy oraz partnerską, dobrą atmosferę. W naszej firmie dzięki bardzo rozbudowanej strukturze oraz dostępnym szkoleniom, realizowanym programom wszyscy pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ścieżki kariery.

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych pracowników zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i prześlij do nas komplet dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny).

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Ciebie interesuje to możesz przesłać do nas aplikację za pomocą formularza. W przyszłości jeśli będziemy prowadzili rekrutację zgodną z Twoim profilem zawodowym skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury w rekrutacji ZDECYDUJ SAM! Rekrutacja ta jest naszą stałą rekrutacją, a Twoje CV przekazane za pomocą FORMULARZA REKRUTACYJNEGO zostanie umieszczone w naszej bazie kandydatów.

Rekturatacja Zdecyduj sam

Dlaczego warto?
Jeśli zgłosisz swoją kandydaturę za pomocą rekrutacji ZDECYDUJ SAM! zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie w naszej Grupie.

Jak to możliwe?
W momencie zidentyfikowania potrzeby znalezienia nowego Pracownika, w pierwszej kolejności zawsze szukamy kandydatów w posiadanej bazie. Zdarza się, że rekrutacja kończy się bez zamieszczania ogłoszenia.

Nie czekaj. APLIKUJ!

Przejdź do strony: Mapa
Przejdź do strony: Kontakt