Przejdź do strony: O firmie
Przejdź do strony: Misja i wizja
Przejdź do strony: Nasze Dealerstwa
Przejdź do strony: Sprzedaż flotowa

PGArt - Centrum napraw powypadkowych

PGArt Motors to jedno z największych centrów napraw powypadkowych wszystkich marek mieszczące się w Jankach k/Warszawy. Nowoczesny obiekt, zlokalizowany w sąsiedztwie należących do PGA dealerstw Mercedes-Benz, BMW i Skody w Jankach, otwarty został w 2015 roku. W jego skład wchodzi profesjonalna blacharnia i lakiernia, wraz z kompletnym zapleczem niezbędnym do wykonywania nawet najbardziej złożonych napraw.

PGArt nie jest kolejną na mapie Mazowsza, zwyczajną lakiernią. To jedno z najnowocześniejszych, najbardziej zaawansowanych i profesjonalnych miejsc, świadczących usługi blacharsko-lakiernicze w środkowo-wschodniej części kraju. Najlepszy sprzęt, doskonali fachowcy i wyśrubowane standardy są tym, co wyróżnia PGArt na tle konkurencji. Miesięcznie w naszym Centrum jesteśmy w stanie naprawić 500 samochodów. W naszej hali znajduje się 12 stanowisk blacharsko-lakierniczych.

Na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze oraz fachową pomoc ze strony naszych doradców, którzy pomogą Państwu załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

Oferujemy usługę kompleksowej likwidacji szkody, począwszy od transportu samochodu do naszej stacji, poprzez zgłoszenie szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, przygotowanie samochodu zastępczego, etap realizacji naprawy aż po odbiór samochodu w uzgodnionym terminie.

Na wykonane w naszym serwisie naprawy Klient uzyskuje gwarancję a oryginalne części użyte do naprawy samochodu gwarantują utrzymanie jego wartości w razie ewentualnej przyszłej odsprzedaży.

Dane adresowe:
al. Krakowska 5b, 05-090 Falenty/Janki,
tel. 22 319 50 50
kontakt@pgartmotors.pl

Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 – 18:00

Telefon alarmowy
tel. 24 h 502 303 263

Przejdź do strony: Kariera
Przejdź do strony: Mapa
Przejdź do strony: Kontakt